Ніколь Хеннесі виховує трьох дітей. Коли одного разу вона побачила у будинку пакування від тесту на вагітнсть, то одразу зрозуміла, що він належить її доньці Анджеліні. Зворушливу історію про життя сім'ї після шокуючої новини розповідає Buzzfeed News.

Читайте також 10 помилок у вихованні доньок: на що батькам варто звернути увагу

Спершу, Анджеліна сказала матері, що результат тесту негативний. Після цього Ніколь наполягла на ще одному тесті, який підтвердив вагітність. Реакція мами вартує аплодисментів.

Анджеліна потребує мене, тож я не буду реагувати. Я запитала, чи потрібно її обійняти. Після цього обійняла так сильно, як могла, та сказала, що допоможу розібратися з цією ситуацією,
– поділилася Ніколь.

Жінка багато говорила з друзями, батьками. Вона плакала, проте розуміла, що має бути опорою для своєї дитини. Вона була нажахана, але її доньці у той час було ще важче. Тому Хеннесі вирішила, що ця ситуація не про неї та її почуття, а про Анджеліну, яка потребує, щоб мама стала тою людиною, на яку вона може покластися.

"Моя робота – інформувати її. Надати їй факти, щоб вона сама вирішила, як бути далі", – поділилася Ніколь.

Разом із сім'єю вони обговорили усі плюси та мінуси ймовірних рішень.

Коли мама розповіла, що я можу обрати, я почувалася розгубленою. Я не знала, що найкраще для мене. Я дала собі трохи часу на роздуми і вирішила залишити дитину. Враховувала те, що моя сім'я дуже підтримує мене, особливо мама,
– зізналася Анджеліка.

Пізніше з дозволу доньки Ніколь розповіла про свій досвід у відео, яке поширила в мережі тік-ток. Ролик став шалено популярним. Його переглянули понад 13 мільйонів разів. У відео жінка розповіла не лише про вагітність доньки, а й пояснила, що Анджеліна знала усе про контрацепцію та користувалася протизаплідними таблетками. Проте жодні засоби не можуть гарантувати абсолютного захисту.

Ніколь Хеннесі про вагітність 17-річної доньки: дивіться відео онлайн