Станом на поточний момент стартап підтримали 122 людини на суму понад 20 тисяч доларів, йдеться на офіційній сторінці проєкту.

Цікаво! З маленької компанії до найбільшого гравця на ринку: історія успіху інтернет-магазину Rozetka

Як виробляють окуляри? Ці окуляри виробляються з продуктів переробки кави (кавової макухи), а також лляної тирси. Вони мають гідрофобне покриття, металеві дужки, а також шість видів лінз, які можна вибрати залежно від потреб покупця.

"Для виробництва окулярів ми використовуємо тільки натуральні матеріали, що переробляються: кавову гущу, льон, а самі вони склеєні біополімером на основі рослинної олії. Він пресується і обробляється цифровою машиною з математичною точністю, аби уникнути шорсткостей",
– відзначили в компанії.

Ідея зробити окуляри з кави виникла у Максима не одразу.

"Ми з дівчиною вдвох креативили й думали, що це може бути таке. Дерево – це круто, але для того, щоб зробити окуляри з дерева, його треба спиляти. Тоді я зачинився в майстерні на пів року і почав пресувати різні матеріали: були гречка, м’ята, рис. Одного разу зайшла моя дівчина Марина і сказала: "Макс, кава!". Бо її багато споживають у світі та вона чорного кольору", – розповів Максим.

Так, на пару окулярів потрібно одна чи півтори філіжанки кави. За день компанія встигає зробити до 10 пар, проте на цьому Максим не збирається зупинятися і планує в найближчі місяці налагодити виробництво так, щоб за день виробляти до 100 штук.


Також окуляри обов'язково полірують

Зазначимо, що кавові окуляри тонкі, легкі – лише 20 грам, водостійкі, довговічні, а також мають захист від сонця завдяки інноваційним лінзам. Ціна пари таких окулярів з класичним варіантом лінз стартує від 89 доларів.

Цікаво, що оправа яких виготовлена з вторинної сировини кави та льону, а тому розкладається в 100 разів швидше, ніж пластик.