Працівники пологового зробили це, надихнувшись успіхом Disney, адже цей мультфільм став одним із найбільш співаних дітьми та отримав два Оскари, передає видання Inspiring Life.

Цікаво! Маленька дівчинка подумала, що наречена, яку вона зустріла, її принцеса: неймовірні фото

Працівники лікарні замаскували немовлят у образи найвідоміших персонажів "Крижаного серця" – Анну та Ельзу, а також сніговика Олафа.

"Нехай всі бачать. Ми відкрили пологовий відділ на півдні Сан-Лукаса. Анна, Ельза та сніговик Олаф тут, і всі люблять теплі обійми. Пам'ятайте, що у Сан-Лукасі завжди відкриті двері. Не пройдіть мимо", – написала лікарня.


Малюка одягнули у костюм сніговика Олафа

Згодом працівники лікарні навіть зробили відео з музикою мультфільму та немовлятами. У коментарях користувачі пишуть, що це мило і весело, а маленькі Ельза та Анна, а також Олаф, із лікарні зможуть насолодитися цією миттю через кілька років, коли переглянуть відео та фотографії.

Дивіться відео про новонароджених, який одягнули як героїв "Крижаного серця":

Що відомо про мультфільм "Крижане серце"? У мультфільмі магією наділена старша сестра Ельза, яка, боячись, що випадково нашкодить молодшій сестрі, спочатку добровільно зачиняється у замку, а після смерті батьків – втікає. Проте Анна вирішує зупинити й повернути сестру, тому їде за нею, і під час цього втрапляє в різні пригоди.