Пляшки отримали назву Soapack. У їх складі є пігменти мінералів, рослин і квітів.
Цікаво! Японський бренд створює одяг з вугілля: деталі та фото
Ззовні пляшки покривають бджолиним воском. Він надає форму, робить їх гладенькими та водонепроникними, а також запобігає передчасному розчиненню у парфумах.
Як виникла така ідея? На створення з мила упаковок для парфумів студентку надихнули харчові упаковки, які можна використовувати повторно.
Адже упаковка засобу особистої гігієни завжди викидалася, незалежно від того, з якого матеріалу вона виготовлена. А щоб заощадити витрати, виробники загортають все в пластик, який забруднює навколишнє середовище.
Натомість упаковка з мила Мі Чжоу є не тільки одноразовою, але й має дуже короткий термін експлуатації, як правило, вона "вимивається" всього за 1-2 місяці.
За її словами, насправді складно вигадати дешеву тару, скажімо, для шампунів. Тому її проект – це спроба зменшити пластиковий слід на планеті.
"Нам потрібно заохочувати людей використовувати альтернативи для кращого поваги до навколишнього середовища, але не створюючи компрометації щодо досвіду користувачів", – додала Чжоу.
До того ж, якщо такі упаковки зберігати сухими, то вони будуть виглядати як елемент декору. Або люди можуть взятии їх до ванни та використати як звичайне мило.