Вчені пропонують лише три питання, відповіді на які допоможуть вам краще зрозуміти свої почуття, передає видання Gazeta. Якщо обидва партнери чесно і щиро дадуть відповідь "так", то вони можуть створити міцний шлюб.

Цікаво! 11 ознак, що хлопець хоче з вами серйозних стосунків

  • Чи хотіли б ви дружити з цією людиною?

Тобто ви маєте поставити собі питання, чи могли б у вас з цією людиною мати насичені та плідні відносини, якби ви не були сексуальними партнерами і не збиралися заводити дітей? Це питання одразу виключає тих, хто відчуває до вас лише фізичний потяг або плани, які не прив'язані до повсякденного життя.

  • Чи поважаєте ви цю людину як особистість (з її перевагами, способом життя, цінностями)?

Якщо це справжнє кохання, то ви повинні поважати свою половинку та її ставлення до світу і відносини з іншими людьми, незалежно від її поведінки по відношенню до вас?

Це допоможе вам оцінити, чи любите ви іншу людину не тільки за те, що вона нам дає, але і за те, як вона взаємодіє зі світом.

  • Чи готові ви змиритися з тим, що деякі недоліки ніколи не зникнуть?

Безперечно, є недоліки, які вас дратують день у день. Вони й надалі будуть змушувати скрипіти механізм вашої пари: звичка розкидати речі або потреба зустрічатися з друзями кожні вихідні. Якщо ви впевнені, що з легкістю терпітимете недоліки один одного – то це дійсно справжнє кохання.