Зазначимо, що відео було зроблене як реклама для Teleflora, але воно дійсно відображає реальність у ці часи. Часом варто показати, наскільки дивовижні наші мами і як вони роблять все заради безпеки своїх сімей у світі.

Цікаво! Карантин зблизив родини та пари: цікаві результати опитування

У відео показують матерів, які танцюють зі своїми дітьми, дозволяють їм грати в імпровізований бал, святкують оригінальні дні народження замість вечірок з друзями через карантин та працюють з дому, тримаючи на руках дитину.

Наші діти одного разу розповідатимуть історії про те, як навесні 2020 року світ не зупинився. Він продовжував обертатися і рухатися вперед, підживлюючись найсильнішою силою на Землі: любов'ю матері,
– розповідає оповідач у відео.

А потім додає: "Коли справи йдуть погано, ми завжди можемо розраховувати на те, що мами будуть найкращими та завжди прийдуть на допомогу".

Дивіться зворушливо відео про силу матерів під час карантину:


Мами, як очікується, будуть на подобі супергероїв: людей, які можуть керувати домашнім господарством, працювати, навчати та перетворювати ізоляцію через пандемію COVID-19 на чарівний час для своїх дітей.

Але звичайно, всі розуміють як важко матерям, тож якщо сьогодні ви зробили карантин цікавим для своїх дітей – це чудово, але якщо ви ледве пережили цей день – це абсолютно нормально і зрозуміло.