Про це попереджає сімейний психотерапевт Гері Браун у американському виданні Cosmopolitan.

Цікаво! Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Відносини, які характеризуються терміном сноуглобінг, можуть розпочатися ще восени, коли нам гостро бракує вітаміну D. Основна мета сноуглоберів – перечекати холод, зацикливши увагу на "зручному" варіанті та не залишитися без поцілунку в новорічну ніч.

Адже саме на свята самотність загострюється, бо довкола багато романтики і постійно гуляють закохані пари. А питання про те, де людина буде відзначати Новий рік може довести до стану суїциду, особливо того, хто не знайшов собі пару до свят.


Сноуглобінг – це стосунки, які триватимуть лише в період свят / Фото Darunok

"Саме тому сноуглобери "заводять" для таких стосунків собі буквально кого завгодно, а з потеплінням зникають, "ніби грудки снігу в відлигу", – наголошує психотерапевт.

Зазвичай, партнери в таких відносинах поводяться так, ніби про вас знімають різдвяний романтичний фільм – все навколо стає чарівним, вогники на кожному будиночку мерехтять яскравіше, а самі відносини розвиваються не поступово, а швидко. Ви навряд чи познайомите один одного з друзями, а особливого ентузіазму в "коханої людини" немає. Це все більше схоже на курортний роман, який закінчиться після відпустки.

До теми! Бояться бути покинутими та схильні до депресії: риси чоловіків і жінок, які "кохають до нестями"

Не всі стосунки, які виникли в період свят, приречені. Адже відносини між двома людьми – непередбачувані і спонтанні, тому визначити їх завершення або спрогнозувати наскільки довго це триватиме просто неможливо. Навіть тимчасові відносини на період свят можуть закінчитися хеппі-ендом.

Що робити? Головне – не впадати в істерику. Краще насолоджуйтеся своєю зимовою історією кохання і не поспішайте будувати плани з новим хлопцем чи дівчиною на літо. Бо, можливо, він / вона зникне ще до того, як наступить плюсова температура.