Це стало відомо з дослідження американських психологів Інституту імені Кінсі, пише Plos One. У дослідженні взяли участь понад 5 тисяч американців різного віку, які не перебувають у шлюбі.

Цікаво! Чому корисно триматися за руки з коханою людиною: наукове пояснення

Результати дослідження: 29% рецензентів використовують емоджі час від часу, 29% – регулярно, 38% взагалі не додають їх до своїх повідомлень, а 2,5% додають кілька смайликів в кожне повідомлення.

Вчені помітили залежність між частотою використання емоджі в листуванні та перспективою повторного побачення і сексу. І чим більше смайликів людина додає в листування, тим частіше вона ходить на побачення і займається сексом. Згодом вчені провели ще одне дослідження, яке показало подібні результати.

Чому так відбувається?

За словами психологів, причина такої залежності може бути в тому, що люди, які використовують смайлики, ймовірно, легше заводять стосунки. Так, вони намагаються додати спілкуванню більше емоційності.

Ще одна причина може бути в тому, що за допомогою смайликів людям вдається краще передавати потрібну інформацію щодо своїх почуттів, що допомагає будувати стосунки.