► Дитина має спати на жорсткій поверхні

Часто дитина може заснути будь-де, проте важливо, щоб вона спала саме у ліжечку з жорстким матрацом. Де крім натягнутого простирадла, нічого не має бути. Про це повідомило видання Motherly.

Важливо Дитячі нічні кошмари та страхи: як допомогти подолати

► Дитину потрібно класти на спину

Це найбільш безпечна позиція для сну, яка суттєво знижує ризики синдрому раптової смерті.

► Налаштувати в кімнаті оптимальну температуру

Батькам може закортіти тепліше вдягнути немовля, особливо в зимові місяці. Проте, якщо в кімнаті температура 20 – 22 градуси, не потрібно кутати дитину.

► У дитини має бути окреме спальне місце

Є багато переваг сумісного сну, але Американська академія педіатрії стверджує, що сон з батьками в одній кімнаті, але в окремому ліжечку – є найбільш безпечним для дитини.


Дитяче ліжечко / Фото Hubbpost​

Також не можна спати з дитиною на дивані або на іншій м'якій поверхні. Якщо хочеться відпочити вдень, просто поставте дитяче ліжечко поруч.

► Не курити при дитині

Куріння – це те, що підвищує ризик синдрому раптової смерті. Важливо попереджати про це і друзів.

► Використовувати монітори, якщо дитина спить в окремій кімнаті

Звичайно, не варто непокоїтись при кожному звуку. Проте бувають моменти, коли монітор підкаже, що варто зайти в кімнату до дитини та перевірити, чи все гаразд.


Монітор / Фото The New York Times​

► Годувати грудьми або використовувати дурника

Грудне вигодовування разом з іншими перевагами ще й знижує ризики синдрому раптової дитячої смерті. Якщо ж ви не годуєте грудьми – то можете давати дитині дурника. Американська академія педіатрії повідомила, що він також знижує ризики.

Цікаво Поширені помилки у вихованні дитини: 5 порад, які допоможуть батькам

► Не дозволяти дитині спати в одному приміщені з тваринами

Це може бути складно, бо часто тварини – це як перші діти. Проте кіт чи собака можуть ненавмисно задушити дитину. Або їхнє хутро може створити проблеми з диханням.