Батьки 17-річної Карлі Кастильо зі штату Колорада провели чарівне свято, яке ще кілька місяців тому ніхто й уявити не міг: з елегантними вбраннями у своїй їдальні, пише Washington Post.

До теми! Для школярів проведуть онлайн-випускний: серед гостей свята Леді Гага, гурт BTS та Барак Обама

Ще до карантину дівчина обрала на випускний плаття кремового кольору із золотистими та білими блискітками. Тому, як і інші старшокласники, Карлі була засмучена, коли дізналася, що весняний випускний вечір у середній школі округу Дуглас скасували.


Карлі у своїй сукні для випускного / Фото Washington Post

Тому батьки Карлі – Кріс та Шейла Кастільо – вирішили здивувати її та таємно спланували їй свято. Так, її тато став "партнером" на балу, який провів її та танцював з нею кілька танців, а мама приготувала смачну вечерю для цієї події.

Тому ввечері минулої п’ятниці Карлі спустилася сходами свого будинку у випускному платті та босоніжках золотистого кольору на високих підборах, а тато подарував їй ромашковий браслет на зап'ястя. Потім він супроводжував її до їдальні в їхньому домі, де все було прикрашено повітряними кулями.


Сім'я влаштувала випускний для доньки вдома / Фото Washington Post

Так, насолоджуючись улюбленими стравами, Карлі та її тато провели ніч, танцюючи під плейлист, який підготував чоловік. Для дівчини, яка захоплюється балетом та грою на саксофоні та фортепіано, танець з татом виявився найкращим проведенням вечора на карантині.


Свято пройшло хоч і незвично, але весело / Фото Washington Post