Опитування, провели науковці Геттінгенського університету. У ньому взяли участь 68 тисяч осіб. Про це пише Metro.

Читайте також: Які пропорції чоловічого тіла найбільше подобаються жінкам

Слідом ідуть чуйність, інтелект, освіченість і впевненість в собі – всі ці якості відіграють величезну роль при виборі партнера для довгострокових відносин.

Спортивне тіло і гарне обличчя, а також фінансовий добробут виявилися приємними бонусами – ці якості учасниці опитування назвали помірно важливими.


Жінки найбільше цінують у чоловіках доброту

"Доброта – як гравітація; це основне, але її не помічаєш доти, поки вона не зникне. Якщо врахувати, яке значення зараз надається зовнішності й багатству, здається дивним, що доброта виявилася найбажанішою якістю у світі", – розповіла Вірджинія Вітцтум, професор антропології в Індіанському університеті (США)

Також опитування показало, що при виборі партнера особливо важливо, чи хоче він мати дітей – і чи збігається це з бажанням жінки. Цей фактор виявився значущим для 46,1% опитаних жінок.

Серед фізичних характеристик найпривабливішою ​​жінки назвали посмішку. Більшості учасниць опитування подобаються короткі стрижки, великі руки, міцне тіло, біцепси та волосся на обличчі.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.