"Я не знаю, що я роблю неправильно. Мої друзі говорять мені, що я приваблива, добра, але я не можу знайти своє кохання. Я відчуваю сором", – написала одна дівчина експертці з питань стосунків Маргарет Пол, передає видання Mind Body Green.

Цікаво! 3 причини, чому ви почуваєтеся самотніми у стосунках: що робити

Що ж зупиняє людей у пошуку стосунків?

Самовідмова – основна проблема

Експертка запевнила, що ця жінка думає, що відчуває відчай і сором, тому що не перебуває у стосунках, але правда полягає в тому, що все через самовідмову. Адже це є основною причиною, через яку багато людей намагаються знайти тривалі стосунки.

Що означає самовідмова? Це коли люди відмовляються від себе, щоб уникнути своїх почуттів, залишаючись зосередженими у своєму розумі і примушуючи інших відповідати за наші почуття щастя та безпеки.

Але ця енергія відчаю і сорому відштовхує людей. Людина не захоче з вами стосунків, якщо ви скажете: "Ти повинен зробити мене щасливою, повинен змусити мене відчувати себе в безпеці та захищеною. Моє самопочуття – це твоє відповідальність".

І тут справа не в тому, щоб виправити себе. Йдеться про те, щоб любити себе. Ваше справжнє "я" – ідеальне і зовсім не потребує фіксації. Коли ви відмовляєтесь і відкидаєте себе, ви відкидаєте прекрасне, а це призводить до відчаю і сорому.

Ви можете вважати, що ви зневірені і засоромлені через відсутність партнера, але правда полягає в тому, що ці почуття випливають із того, як ви ставитесь до себе. І щоб звільнити себе від цих почуттів відчаю та сорому, партнер – це не те, що потрібно. Саме любов до себе зцілить вас. Пізнайте та прийміть того, ким ви є у своїй суті, а не продовжуйте судити себе.