Авторка книг про розлучення "Divorced Girl Smiling" Джекі Пілоссоф сама пережила розлучення. Виданню The Huffington Post жінка розповіла про 10 найгірших порад людям, які розлучаються.

Цікаво Чому люди бояться завершувати токсичні стосунки: 5 причин

► Найкращий спосіб когось забути – одразу завести роман з іншим

Основна думка цього твердження, що не потрібно знаходити час, аби сумувати. Для цього треба стрибнути в інші стосунки, щоб "наклеїти пластир на розбите серце".

Перед тим, як розпочати нові стосунки, людям потрібен час, аби проаналізувати те, що сталося. Часових рамок не існує – у кожного вони свої.


Одразу завести роман з іншим / Фото DivorceForce​

► Почекайте, як мінімум рік, перед початком нових знайомств

Більшість людей, які пройшли розлучення, знають, що це рішення не спало на думку в одну мить. Йому точно передував тривалий час нещасливих взаємин, обдумувань, неприємних розмов чи зізнань.

Тож вони точно знають, що таке – обдумувати й чекати.Ніхто з оточення людини, як далекого, так і найближчого, не може точно визначити, скільки часу потрібно, перш ніж почнуться нові стосунки.

► Не впускайте у дім колишнього чоловіка чи дружину

Якщо у вас є спільні діти, не пускати колишнього чи колишню у свій дім, буде проявом вашої злості, ненависті, дитячих образ.


Не впускайте у дім колишнього / Фото Stockton Divorce Attorney​

Невже думаєте, діти не захочуть показати одному із батьків свою кімнату? Насправді дуже погано дозволяти, щоб ваша гіркота та ненависть впливала на дітей.

► Не зустрічайтеся ні з ким, доки офіційно не розлучитеся

Люди, які судять тих, хто почав зустрічатися до моменту офіційного розлучення, очевидно не знають усіх причин та не обізнані у стосунках двох людей.

Важливо бути чесними на побаченнях і говорити, що ти технічно не розлучений.

► Поводьтеся так, ніби не зацікавлені у стосунках – це додасть привабливості

Це може бути гарною порадою, якщо навчаєтесь у середній школі. Проте ігри не працюють у знайомствах після розлучення або коли люди вже старші.

► Більше ніколи не одружуйтеся

Ця порада майже завжди надходить від одружених, які ніколи не проходили через розлучення. Люди, які озвучують таку думку, самі нещасливі у шлюбі й бояться розлучитися.

► Перестаньте жаліти себе і рухайтеся далі

Людині потрібен час, щоб зрозуміти, пережити, та прийняти усі обставини. Ви маєте повне право на те, щоб розсердитися, що це трапилося з вами. Бути спустошеними. Навіть можете зіграти жертву, але ненадовго. Треба пройти цей етап, щоб потім продовжити рухатися далі.

► Зляться – невдахи

Це нормально – злитися щодо розлучення. Треба дати собі можливість пережити таке відчуття. Після цього буде легше прийняти ситуацію і примиритися з нею.


Зляться невдахи / Фото SHRM​

► Ставтеся до пошуку нового партнера, як до повноцінної роботи

Просто запитайте себе – чи потрібні вам зараз стосунки аж настільки, щоб витрачати на можливості їхнього пошуку весь час. Може, просто почати насолоджуватися життям?

Важливо Популярні міфи про стосунки: які твердження втратили свою актуальність

► Хепі-енди бувають лише в кіно

Є безліч розлучених людей, які знайшли своє щастя у наступних стосунках. Це не трапляється одразу, потрібно працювати над собою і навчитися приймати правильні рішення.