Що можуть сказати про хлопця його стосунки з мамою

Коли ви зустрічаєтеся з хлопцем, зверніть увагу на його ставлення до своєї мами. Це допоможе вам зрозуміти, хто він як людина, та як він ставиться до інших дівчат, пише видання Yourtango.

Цікаво Перша зустріч з батьками хлопця: як вести себе при знайомстві

Вчені назвали шість прикладів динаміки відносин мами з сином, які розкажуть про хлопця набагато більше, ніж ви думаєте.

Коли він уникає маму

Якщо він весь час уникає своєї матері, і не тому, що забуває їй подзвонити, а тому, що вона створює для нього тривогу, то це означає, що хлопець – нерішучий. Адже він не може поставити її на своє місце і боїться її засмутити чи посваритися з нею.

Такий чоловік може бути трохи пасивно-агресивним, але він, швидше за все, не розірве стосунки, якщо покладатиметься на вас. Чому? Бо якщо щось в нього викликає занепокоєння, то він буде вважати вас, так би мовити, "захисницею". Але конфлікти з ним буде важко вирішувати.

Коли його мама диктує йому, що робити

Такий хлопець зазвичай не може нічого зробити або сказати без схвалення від мами, навіть якщо йому вже за сорок.

І від такого чоловіка краще втікати. Адже це людина, яка буде з вас знущатися і псувати стосунки. Так, він цінує жінку, але лише одну – свою маму.


Хлопець слухає лише свою маму / Фото Avatars

Це означає, що будь-яке важливе рішення, яке він приймає, буде залежати від того, що матір про це думає, навіть якщо ви як пара цього дуже хочете. І хоча він люблячий і відданий хлопець, але його ставлення до вас завжди буде формуватися зі слів мами.

Коли він відкрито ненавидить матір

Якщо у хлопця бурхливі стосунки з матір'ю, то це не дуже добре. Він може ненавидіти її, сваритися з нею. Але жінки до таких чоловіків тягнуться, бо вони здаються "розбитими" через стосунки з мамою.

Але насправді реальність така, що він боїться влади, яку жінка може мати над ним, тому у нього багато подружок, і чомусь жодна з них йому не підходить. Він також схильний скаржитися на свою матір і таким чином викликати співчуття до свого зруйнованого дитинства.

Читайте також Вчені довели, що батьки стають щасливішими після переїзду дітей

Коли він боїться розчарувати маму

Такий чоловік близький до своєї мами, але вона не диктує йому, що робити. Натомість у нього є сильний страх, що він її розчарує, тому хлопець може таємно щось робити, бо боїться, що в іншому випадку мама не схвалить його дії.

Він, як правило, хитрий чоловік і завжди готовий ризикувати та часто досягає в цьому успіху. Проте у стосунках все буде не завжди добре. Адже такий хлопець буде погоджуватися з вами, щоб ви були задоволені, але насправді він робитиме все так, як і хотів спершу. І це багатьох дівчат дратує.

Коли він чіпляється за матір

Він з нею багато про що радиться, і хоча мама цього не вимагає, він все одно звертається за допомогою. Повірте, вона навіть буде знати про всі ваші сварки у стосунках.

Так, такий хлопець з великою повагою ставиться до жінок і хоче почути думку свого партнера, але він також незрілий і не завжди може сам щось вирішити. Тому йому потрібна сильна жінка, щоб він не залежав від інших людей.


Хлопець радиться з мамою / Фото Blizorti

Коли його мама – його найкращий друг

Якщо хлопець у дружніх стосунках зі своєю матір'ю, але може спокійно висловити свою думку при ній, то це означає, що він – впевнений у собі чоловік. Жінки його лише стимулюватимуть на певні вчинки.

Його мама, ймовірно, знає про ваші стосунки більше, ніж вам би хотілося, але вона не впливає на його рішення бути з жінкою. Він також любить романтичне партнерство і гострі відчуття у парі, тому якщо ви пасивні або не впевнені в собі, то він навряд чи вам підійде.