Багато людей має певну проблему: вони шукають теплі почуття – любов, яку вони в основному асоціюють з тим, як їх захоплює партнер і вони отримують від нього аналогічну прихильність. Але насправді, психологи стверджують,що це може бути перешкодою для відчуття справжнього кохання, пише Mind Body Green.

Цікаво Як перше кохання впливає на відносини в майбутньому: пояснення експертів

Проблема нерозуміння любові

Деякі люди не точно розуміють те, звідки приходить любов. Так, психологи кажуть, щобагато людей утворюють поняття любові до батьків і ці почуття вони шукають і до партнера у стосунках. Діти можуть вимагати любові у дитинстві, а тому щзакласти у головах неправильне розуміння кохання.

Партнери можуть постійно намагатися отримати теплі почуття від інших і ніколи не ділитися своєю любов'ю. Але в такому випадку ваше серце закрите для того, щоб дійсно отримати любов.


Поважайте себе у стосунках / Фото Unsplash

Люди не створюють любов, але вони відкриті для неї

Експерти кажуть, що любов не з’являється з нічого. Натомість люди самі можуть відкрити кохання для себе.

Адже ділитися любов'ю – це найкращий досвід в житті, і не потрібно її лише вимагати від інших. Дл цього спочатку потрібно навчитися любити себе, зокрема приділяти собі увагу, турботу і повагу, які ви, можливо, хочете отримати від інших.

"Любити себе – це не егоїстично, це відповідальність за себе. Любов до себе відкриває ваше серце для отримання любові і доволяє вам самим ділитися почуттями", – кажуть психологи.

Читайте також 5 правил "не": стратегії, які допоможуть знайти кохання та почати стосунки

Як відкрити себе для любові

Експерти запевняють, що коли ви свідомо вирішите полюбити себе, ваше серце автоматично відкриється любові, тому ви зможете поділитися нею з іншими.

Так, коли ви полюбите себе, ви відчуєте себе щасливою і повною любові людиною, яка готова ділитися з іншими цими почуттями. І тоді ви знайдете справжнє кохання.