Чоловік взяв фургон для того, щоб створити позитивні спогади та більше часу проводити зі своїми доньками – 10-річною Пейдж та 17-річною Квінн, передає видання The Daily Mall.

Цікаво! Самотня мама перетворила пожежну машину в будинок на колесах, щоб подорожувати з донькою: фото

Для цього чоловік купив Mercedes Sprinter ще у 2016 році та вирішив оновити інтер'єр всередині машини, щоб здивувати дівчат.

"Я хотів, щоб це було справою, яку ми троє робили разом. Коли ми розпочали ремонт, я передбачив, що це буде чоловічий фургон у темному кольорі. Однак у дівчат було інше бачення", – сказав Шон.

Так, Пейдж вирішила поставити у фургоні яскравий жовтий холодильний замість таткової ідеї холодильника з нержавіючої сталі, а її сестра Квінн додала власну марку до фургона – яскраві світлодіодні лампи.

"Я навчився відпускати свої заздалегідь задумані ідеї і по-справжньому дозволяв дівчаткам керувати проєктом", – додав чоловік. Так, фургон став зручним, затишним і яскравим будинком зсередини.

Сім'я вже проїхала понад 10 000 миль, подорожувала багатьма пляжами та горами Південної Каліфорнії, Сан-Валлі, Невади та іншими. Вони сподіваються в майбутньому доїхати до Колорадо та Техасу і повернутися до гори в штаті Юта, де поруч їх дім.

Тепер кожних вихідних дівчатка з татом мають нову поїздку. Мета чоловіка – познайомити доньок з природою світу, пригодами та різними способами життя.