Для того, аби отримати якісні знімки, не потрібно шукати фотостудії та платити шалені гроші за друк фото. Достатньо мати вдома хороший принтер та знати кілька секретів, як роздрукувати якісні знімки в домашніх умовах.

Правила друку якісних фото вдома

Розпочнемо із простих правил друку фото вдома. Аби знімки вийшли якісними і їх було тяжко відрізнити від тих, які друкують в професійних фотостудіях потрібно:

  • Зберігати свої знімки в форматі .tiff, хоча це і збільшить "вагу" файлу. Робити це, швидше за все, ви будете вручну, тому що в більшості фотоапаратів формат .jpeg стоїть за замовчуванням. А він при стисненні файлу сильно погіршує якість зображення.
  • Робити свої фотографії у високій роздільній здатності – для друку бажано використовувати роздільну здатність не нижче 300 dpi (це стосується друку формату 10х15, інші вимагають ще вищої роздільної здатності).
  • Дуже важлива деталь – це фотопапір. Обов'язково зверніть увагу на те, який папір рекомендує використовувати виробник принтера. Перед друком, виберіть тип паперу, тобто в налаштуваннях принтера потрібно вибрати той тип, який ви завантажили в лоток.
  • Не економити на папері, купуючи дешевий продукт незрозумілого виробника. Купувати фотопапір потрібно тільки найкращої якості. Тоді ви отримаєте фотографію, яку важко буде відрізнити від такої ж, видрукуваної в лабораторії або студії.
  • Не бійтеся експериментувати – спробуйте друкувати на різному папері. Адже візуальний ефект від глянцю і матового паперу може бути діаметрально різними.

Вибір принтера для друку фото вдома

Добре себе зарекомендували на ринку принтери від компанії Canon. Окрім, якісного друку звичайного чорно-білого тексту, пристрій забезпечує якісний друк фотографій.

Окрім того, в принтерах Canon є спеціальна технологія – ChromaLife 100+. Інженери компанії зуміли вийти на оптимальне поєднання якості фірмового паперу, чорнила, і унікальною друкуючої головки, виконаної за технологією FINE у якій вкрай невеликий діаметр сопел – 0,009 міліметра.

Таке рішення дозволяє отримати максимально якісний друк, в тому числі, дрібних деталей. Така фотографія буде яскравою і насиченою. До речі, цифра "100" в назві – це "сто років". За умови зберігання в сухому прохолодному місці в фотоальбомі, такі фото збережуть свій колір і високу якість більше сотні років.

Більше того принтери Canon зможуть надрукувати 2 000 кольорових фото високої якості. Така цифра і справді вражає, адже, нагадаємо, все це ви можете зробити просто у себе вдома.

Пересихання чорнила та як цьому запобігти

Якщо ви досі хвилюєтеся про те, що якщо часто не використовуватимете свій принтер, в ньому банально засохнуть чорнила, то радимо вам забути про ці думки. Адже на ринку вже існує чимало принтерів із СБПЧ, а компанія Canon вважається одним із передових виробників таких пристроїв.

Якщо ви будете використовувати оригінальний папір і чорнило під час друку фото, ніяких проблем не буде. Знімок, надрукований за допомогою оригінальних витратних матеріалів, вже при друку виходить абсолютно сухим.

Тож, якщо ви хочете отримати якісні знімки в домашніх умовах – принтери Canon це точно те, що вам потрібно. Завдяки якісним матеріалам, передовим технологіям та високій надійності пристрої цієї компанії залишать лише позитивні враження після їх використання.