Люди зі всього світу, які слідкують за ситуацією на континенті, надсилають допомогу та звертають увагу до глобальних проблем в Австралії.

До теми! Нищівні пожежі в Австралії: кількість жертв різко зросла

Так, донька покійного Стіва Ірвіна – Бінді – поширює інформацію про пожежі в соціальних медіа та розповідає, що її сім’я робить усе, що в їх силах, аби допомогти бідним тваринам, які стають жертвами катастрофи.

Зауважимо, що Бінді та її сім'я продовжили справу батька і присвятили своє життя розвитку зоопарку після його смерті. Проте, на жаль, їх батьківщину Австралію зазнала жахлива трагедія – масштабні лісові пожежі знищують все на своєму шляху. Тому родина Ірвінів почала допомагати тваринам.

Бінді також поділилася знімком обвугленого опосуму, який лікувався в лікарні дикої природи. На жаль, бідна тварина не встигла врятуватися від вогню, як пояснила Ірвін:

"Опосума було доставлено до австралійської лікарні зоопарку дикої природи після того, як його знайшли у пожежі, що зайняла частину Квінсленда. У нас є неймовірна команда, яка працює вдень і вночі, щоб захистити тварин, як Blossom", – заявила Бінді.

Вона також подякувала всім небайдужим за добрі слова та підтримку.

Це щира правда, кожен день – це битва, щоб встати і говорити за тих, хто не може говорити сам за себе… Зараз нам більше, ніж будь-коли, потрібно працювати разом, щоб змінити ситуацію і захистити нашу Матір-Землю,
– сказала дівчина.

Цікаво, що Бінді Ірвін є дочкою натураліста, тележурналіста, відомого експерта з дикої природи Стіва Ірвіна та природозахисниці Террі Ірвін. Також у неї є молодший брат Робін.


Бінді Ірвін на фоні портрету батьків

Сам Стів загинув у віці 44 років 4 вересня 2006 року під час зйомок, отримавши смертельний удар ската-хвостокола в область серця. Цей епізод був записаний на відео, але після смерті Стіва, цей запис був переданий вдові Террі.

Що відомо про пожежі в Австралії

Пожежі в Австралії вирують уже 2 місяці та нищать не лише рідкісну флору та фауну, а й людські помешкання та цілі міста. Найгірша ситуація у штатах Вікторія і Новий Південний Уельс. Саме в останньому з 31 грудня на 1 січня загинули люди.

Важливо! Австралія у вогні: знаменитості відреагували на нищівну трагедію

Загалом, кількість людей, які загинули у пожежах в Автсралії, зросла – щонайменше 24. Ще десятки вважаються зниклими безвісти.

Зазначимо, що за підрахунками екологів, з вересня загинули майже 500 мільйонів тварин, і їхня кількість продовжує зростати. Небайдужі місцеві жителі рятують тварин самотужки та доставляють їх у реабілітаційні центри.

Мережу вже не вперше сколихують фото обвуглених тварин, які намагаються сховатись від полум'я. Рятувальні групи знайшли обвуглені тіла тисяч коал. Місцеві повідомляють про мертвих какаду, які падають з дерев. Фермери розповідають про всіяні тілами худоби землі, до яких вони повернулись після пожежі.

Дивіться фото нищівних пожеж в Австралії: