Нове опитування показало, що 42% одиноких американців завантажили додаток для знайомств, перебуваючи на карантині. Натомість 52% опитаних американців завели в онлайні нові стосунки, пише видання Studyfinds.

Цікаво! Як зробити так, щоб чоловік постійно про вас думав

"Людям не вистачає близькості, яку вони мали до пандемії. Всі речі, які ми сприйняли як належне, зараз помітно відсутні у нашому житті", – заявив дослідник Лука Матутинович.

До того ж, цікаво, що понад третина опитаних – 38% американців – заявили, що повернулися до своїх колишніх під час карантину. Самоізоляція також викликала дивовижну зміну до колишніх партнерів – 54% опитаних визнали, що це знову запалило іскру в стосунках з цією людиною.


Американці почали повертатися до колишніх під час карантину / Фото Рубрика

Ще один ефект від карантину: те, що американці стали менш прискіпливими до того, з ким спілкуються. Згідно з опитуванням, шість із десяти людей заявляють, що готові знизити свої стандарти і поговорити з ким-небудь, перебуваючи в ізоляції. Дві третини опитаних заявили, що карантин змушує їх бажати фізичної близькості.

Додамо, що дослідники опитували 1000 одиноких американців та 1000 американців, які перебувають у стосунках, але не живують на карантині зі своїм партнером. Найпопулярніший спосіб, де люди шукають собі пару, – соціальні мережі, зокрема через Facebook, WhatsApp та Twitter.