Більшість відносин не витримують щоденну рутину і нудьгу. Щоб цього не сталося, вам зовсім не обов'язково бігати за вашим партнером та влаштовувати йому неочікувані побачення, можна просто дослухати до наших порад, які не вимагають багато зусиль.

Цікаво! 7 застарілих правил для побачень, які варто повернути

І якими б простими вони не здавалися, повірте, вони працюють, передає видання Inspiring Life.

 • Фізичний дотик

Гормон окситоцин, який виділяється при фізичному дотику, має багато переваг, зокрема викликає почуття задоволення, зниження тривоги і відчуття спокою поряд з партнером. До того ж, дослідження показують, що ви відчуватимете себе щедрішими та матимете сильнішу імунну систему.

 • Усміхніться, коли перебуваєте поруч з коханими

Уявіть, якби камера супроводжувала вас, коли ви спілкувалися зі своєю коханою людиною. Тому багато усміхайтеся і будьте щасливими біля другої половинки.


Вам повинно бути комфортно разом / Фото Unsplash

 • Вибачайтеся

Всі ми робимо помилки, це нормально. Але багато хто з нас схильні виправдовувати свої помилки перед собою і перед іншими. Проте найкраще, що ви можете зробити, – це визнати їх і вибачитись перед хлопцем / дівчиною.

 • Покращуйте зовнішній вигляд, аби почувати себе добре

Це буде чудово і для вас, і для вашого партнера. Вам не потрібно виглядати як справжні моделі, а потрібно просто докладати зусиль, щоб покращити свій зовнішній вигляд і почувати себе добре.

 • Слухайте свого партнера

Завжди важливо дійсно слухати свого партнера. Запитайте його/її про те, як пройшов його день – це покаже, що ви піклуйтеся про нього/неї.

Крім того, все, що він/вона вам каже, – це те, що він також хоче, щоб ви йому сказали. Наприклад, коли людина каже вам, що любить вас, вона розраховує почути те саме.

До теми! Як змінюється людина, коли зустрічає свою другу половинку

 • Робіть веселі речі

Зробіть разом щось веселе. Це може бути перегляд веселого фільму, прогулянка, "перевірка" нового ресторану, навчання чомусь новому, волонтерство, спільна робота – все, що є новим для вас та позитивним. Це може допомогти збільшити щастя у ваших власних стосунках.


Займайтеся дивними та веселими речами, яких раніше не робили

 • Майте щодня особливий момент для вас обох

Наприклад, коли ваш партнер повертається додому, підійдіть до нього і обіймайте кілька секунд. Також можете поцілувати його/її, подивіться в очі і запитайте, як у нього/неї справи. Завдяки таким моментам ви будете відчувати себе більше пов’язаними між собою.

 • Правило 5:1

Щоб навчитися зберігати ваші стосунки захоплюючими та мати позитивне почуття у парі, вам потрібно мати принаймні п’ять позитивних речей (дій, висловлювань) для кожної негативної.

Важливо! 3 речі, які змушують чоловіка закохатись у жінку

 • Подивіться разом на захід чи схід сонця.
 • Пікнік для двох. Заповніть кошик смачними продуктами: сиром, крекерами, бутербродами, фруктами чи цукерками, візьми лимонад або вино – і вперед на пікнік в парк! Також не забудьте зручний плед та покривало.
 • Поїхати в невеличку подорож "вихідного дня" – сплануйте свій маршрут, зупиняйтеся будь-де, де захочете, не поспішайте. Додому можна повернутись навіть опівночі. Не забудь слухати улюблені пісні і співати їх разом в дорозі.
 • Сходіть на друге "перше побачення". Одягніться так, як ви виглядали на ваше перше побачення і робіть те саме, що в той день – приїдьте на зустріч окремо, тримайтесь за руки, дивіться закохано в очі і відвідайте ті місця, де ви гуляли вперше.
 • Протягом тижня пишіть один одному приємні записочки з думками один про одного, а в кінці тижня влаштуйте день читання листів.
 • Влаштуйте фотоквест – оберіть тему і цілий день фотографуйтеся під час прогулянки чи вдома. Або просто весь день робіть веселі фото один одного на згадку, а ввечері перегляньте світлини і створіть фотоальбом з кумедними підписами.
 • Подружні діалоги. Проведіть вечір цікавого насиченого спілкування, поставивши один одному важливі питання і заглибтеся один в одного.