Звичайно, їх декорації – бюджетні, тому не такі розкішні, як ті, що створені у багатих голлівудських студіях, але вони, безумовно, більш креативні.

Цікаво! 93-річна бабуся вигадала цікавий спосіб поповнити запаси пива на карантині і її план спрацював

"Ми з Норбі є лідерами імпровізаційного театру та працюємо у розважальній організації. Ми зазвичай працюємо з різними подіями, тому пандемія COVID-19 дуже втрутилася в наші плани", – сказала Фанні виданню Bored Panda.

Пара зізналася, що вони величезні любителі фільмів, тому їхня любов до сфери кіно і надихнула Фанні та Норберта на ці кадри.

"Коли ми ще були в університеті, ми любили креативно одягатися, коли у нас була можливість. Завдяки цьому у нас було багато аксесуарів та костюмів вдома", – додає пара.

Подружжя весело відтворило кадри зі знаменитих фільмів. Серед картин, які спробувала повторити пара, "Коммандо", "Обличчя зі шрамом", "Сяйво", "Бійцівський клуб" і низка інших не менш відомих кінострічок.

Дивіться фото, які кадри пара відтворила з фільмів:


Фанні і Норберт розповіли, що добре справляються під час карантину та мають багато цікавих занять. Окрім цих фотосесій, пара ще шиє маски для обличчя, вивчає мови, прибирає будинок і складає плани на майбутнє.