Коли не потрібно йти на компроміс з коханим, розповіло видання Cosmo.

Цікаво "Метелики в животі" стали задушливими: 5 важливих ознак токсичних стосунків

• Коли партнер втручається у стосунки з батьками, рідними та друзями.

Може забороняє зустрічатися з ними, наприклад, без нього. Таким діями прагне повністю контролювати життя, а також ревнує без жодного приводу для цього.

У кожного в парі має залишатися свій особистий простір, який потрібно поважати. Якщо, наприклад, коханий не відпускає на вечірку з подругами, а ти слухаєш його, бо боїшся агресивної реакції, варто задуматися, чи варто з такою людиною продовжувати стосунки.

• Протилежний погляд на фінанси

Сім’я – це не тільки стосунки. Разом з цим це своєрідне економічне підприємство, успішність якого залежить від правильного розпорядження фінансами.


Фінанси в сім'ї / Фото Financial Rescue​

Якщо партнер легковажно ставиться до грошей, має безліч боргів і до того ж вважає свою позицію правильною, то варто розуміти, що відповідальність автоматично лягає на обох. Взаєморозуміння у питаннях бюджету – одна з основ стабільності шлюбу.

• Намагається знизити самооцінку

Варто починати хвилюватися, коли кохана людина намагається натякнути, що його партнер не настільки гарний або розумний. Психологи рекомендують одразу давати відсіч таким коментарям і не дозволяти себе ображати.

Важливо Шлюб довго не триватиме: цікаві ознаки, які відстежили весільні фотографи

• Різні плани на майбутнє

Найтиповіша ситуація, коли один партнер хоче сім’ю та дітей, а інший ще зовсім не готовий до серйозних стосунків. Варіант просто почекати не розв'яже проблеми.