Існують певні ознаки, які свідчать про те, що дівчина досі не готова до нових стосунків, повідомляє видання Cosmo.

Читайте також Що робити, якщо зрадила кохана людина: 3 дієві поради від психолога

Лякає самотність

Відносини не повинні розв'язувати психологічні розлади. Якщо людина боїться залишатися вдома одна або просто бути без партнера, потрібно записуватися на консультацію до психолога або психотерапевта.

Самоаналіз у цій ситуацій також допоможе знайти причину цих відчуттів. Фобії – це дуже серйозно, тому не потрібно применшувати їх вплив на щастя.

Часто виникають думки щодо минулих стосунків

Одна справа, коли дівчина їх аналізує і намагається зрозуміти, що ж сталося і хто винен. Інше, якщо злиться на колишнього, звинувачує його чи сумує. В такому випадку починати відразу нові стосунки не варто.

Немає гарантій, що дівчина не буде порівнювати нового партнера з попереднім. Тому для початку варто остаточно розібратися з минулим життям і відписатися від усіх колишніх.

Невдоволення собою і своїм життям

З одного боку, іноді дівчата бояться відносин, тому що не люблять своє тіло або, наприклад, колір очей. З іншого, кидаються кожному хлопцеві на шию, щоб довести, що психологічний дискомфорт не заважає їм залишатися собою і жити активним життям.

Впевнений в собі чоловік очікує, що поруч з ним буде така ж сформована особистість зі своїми хобі, поглядами на життя і принципами. Якщо дівчина тільки вдає, що все добре, а насправді кожен вечір влаштовує драму на тему невдоволення собою і життям, хлопець не зможе постійно діставати її з депресивного стану.

Прагнення бути, як усі

Коли всі навколо у стосунках і тільки ти не знаєш з ким прогулятися, починаєш шукати абикого. Проте такий підхід до вибору партнера іноді закінчується дуже болісно.

Дівчина може відчувати у стосунках дискомфорт або так і не полюбити нового чоловіка. Тоді навіщо взагалі витрачати на нього свою енергію? Краще, наприклад, записатися на танці і проводити вечори в студії.

Хочеш відносин через родичів

Може, близькі і розуміють, що потрібен час подумати, все зважити. Проте в душі "бажають тобі тільки добра" і вважають, що воно можливе виключно у стосунках.

Важливо Як сваритись правильно: 10 порад для пар

Не варто вестися на ці поради. Життя твоє, почуття твої, отже, тільки тобі варто приймати рішення, чи потрібні в певний момент відносини. Особливо, якщо ще не відійшла від попередніх.

Коли можна починати нові стосунки

Видання Domashniy розповіло, коли людина готова до нових стосунків.

Ви готові змінюватись

Готові ставати краще, поступливіше та спокійніше, адже вміння підлаштовуватися під обставини допомагає будувати здорові стосунки.

Коли ви вже остаточно розірвали минули стосунки

Не тільки видаливши їхні контакти, а й пробачивши їх. Партнер у нових стосунках не повинен відповідати за гріхи колишніх.


Ви маєте бути готові пустити нову людину в своє життя / Фото pexels

Не встановлюєте планки очікування

Ви не встановлюєте чітких критеріїв "тільки успішний, щедрий, добрий і з зеленими очима". Ви сприймаєте людину такою як вона є.

Маєте час для стосунків

Сучасна людина живе в шаленому ритмі. Тому хоча б подумки потрібно усвідомити, яке місце у вашому житті повинен займати партнер і звільніть для нього простір.