Поважні дами були дуже схвильовані таким незвичним рішенням, проте відмовити своїй онучці вони не могли. Така ідея зворушливо виглядає на фото, яке опублікувала наречена в соцмережі Instagram.

Цікаво! Наречена влаштувала фотосесію з лабрадором на весіллі: милі фото

Наречена вигадала чарівну ідею, як вшанувати та залучити чотирьох її бабусь до весілля. "Я почувала себе такою благословенною, і хотіла, щоб вони усі були залучені у святі", – сказала Ліндсі. Тому вона зробила їх своїми дівчатами-квіткарками.


Наречена Ліндсі зі своєю найстаршою бабусею / Facebook / @ Natalie Caho Photography

Вираз "дівчинка-квіткарка" найчастіше стосується молодих дівчат, які розкидають пелюстки квітів по проходу, по якому йде наречена між рядами в церкві чи під час весільної церемонії.

Бабусі із задоволенням приєдналися до такого заходу та радісно посипали доріжку квітковими пелюстками із кошиків, на яких був напис: "Тут приходить наречена".


Бабусі чудово виконали свою роль на весіллі / Facebook / @Natalie Caho Photography

На казкових весільних фотографіях видно, що бабусі раді за свою онуку. Цікаво, що найстаршою на весільній вечірці була 90-річна прабабуся нареченої Кетлін Браун. Також взяли участь: 70-річна бабуся нареченого Джойс Рабі та дві прекрасні бабусі нареченої – 76-річна Ванда Грант та 72-річна Бетті Браун.


90-річна прабабуся нареченої Кетлін Браун / Facebook / @Natalie Caho Photography

Наречена Ліндсі наголосила, що бабусі хилювалися за такі ролі більше, ніж самі подружки нареченої. А фотографиня Наталі Кахо написала, що за всі весілля вона бачила багато милих дівчат-квіткарок, "але ці чотири леді "зірвали куш". Цим чотирьом милим бабусям вдалося зробити весілля особливим.


На весіллі були і справжні подружки нареченої / Facebook / @Natalie Caho Photography