Соціальні дослідження вказують на те, що чоловіки та жінки хочуть бачити в майбутньому партнері приблизно однакові якості: наприклад, всі зацікавлені в чесності, відкритості і почутті гумору партнера, передає видання Lady.tochka.

Цікаво! Зайчики та котики: пари, які називають один одного ласкавими іменами, мають щасливіші стосунки

5 речей, які оцінює жінка на першому побаченні

  • Почуття гумору

Ця популярна цитата про те, якщо хлопець змушує дівчину сміятися, то все буде добре, дійсно працює.

Так, якщо у потенційних партнерів схоже почуття гумору, їм буде набагато простіше спілкуватися. Як мінімум тому, що незручні паузи можна буде "забарвити" жартами.

  • Манери

Комусь може здатися неприйнятним те, що співрозмовник занадто голосно сміється або користується зубочистками просто за столом, але інших – взагалі це не напружує.

Проте увагу на поведінку на публіці дівчата точно звернуть, можете навіть не сумніватися.

  • Увага

Дівчині, яка витратила багато часу на збори, макіяж, зачіску і вибір одягу для побачення з хлопцем, хотілося б почути хоч якийсь комплімент про свій зовнішній вигляд.

Чоловікові це буде не так складно зробити, а дівчині від цього буде приємно.

До теми! Яке заняття найбільше зближує закоханих: несподівані результати дослідження

  • Повага

Уміння виявити повагу і не повчати – одна з основних рис, на які звертає увагу сучасна дівчина. До того ж, лізти в словесну перепалку, якщо ти не згоден з нею – не варіант.

  • Запах

Всі безперечно чули, що хороші парфуми справляють сильне враження на співрозмовника. Обливатися їм – не варто, але гарно пахнути потрібно.

Отож, якщо дівчині сподобається запах і почуття гумору, то у хлопця вже багато шансів сподобатися обраниці. Принаймні для того, щоб піти на друге побачення більше і не потрібно.