Окрім того, в цей день майже у всіх областях України працюватиме 440 відділів реєстрації шлюбу. Про це "Сім'ї 24" повідомили у Мін’юсті у відповідь на запит.

Цікаво! Привітання з Днем Святого Валентина: найкраща підбірка

За даними Мін’юсту, на 14 лютого цього року вже подано майже дві тисячі заяв на укладання шлюбу. Зокрема, у Києві планують одружитися у День закоханих 170 пар, у Дніпропетровській області – 172 пари та 99 пар – у Харківській області. Найменша кількість закоханих планують одружитися у Закарпатській області – 10 пар, у Луганській – 15 пар та у Чернігівській області – 20 пар.

Як працює РАЦС у День святого Валентина

У День святого Валентина 14 лютого РАЦС працює у посиленому режимі – до 12 ночі. Коли звичайний їх графік – до 8-9 вечора. Такій акції дали назву – "Кохання без меж".

З самого ранку кореспонденти 24 каналу не спостерігали великої кількості пар, які б прагнули зареєструвати шлюб. Представники РАЦСу пояснили, що напливу немає, бо всі пари проходять за записом, який зробили за один-два місяці до обраної дати.

Тут ви можете побачити перелік всіх відділів державної реєстрації шлюбу Мін'юсту, які беруть участь у заході "Кохання поза часом 2020", що відбудеться 14 лютого.

Зазначимо, що 14 лютого вважається щорічним святом Дня святого Валентина (Днем Закоханих). Назва цього дня походить від святого Валентина, якого згадує Католицька церква. Більше про історію свята – читайте тут.

Дивіться пряме включення кореспондентів 24 каналу: