Нове дослідження говорить про те, що ті люди, які виросли із сестрою, є щасливішими ніж ті, хто був у сім’ї один, пише Yourtango.

Цікаво! Як побудувати довірливі взаємини з дітьми: поради психолога

Дослідники з Лестерського університету Де Монфор та Університету Ольстера у Північній Ірландії вивчали 570 людей у ​​віці від 17 до 25 років. Вони задавали їм низку психологічних питань щодо численних тем, включаючи психічне здоров'я.

Зібрані дані показали, що учасники, які виросли із сестрами, могли відкрито спілкуватися про свої почуття, що в кінцевому підсумку дало їм більш позитивний погляд на життя.

Здається, сестри заохочують відкритіше спілкування та згуртованість у сім'ях. Але, схоже, брати мають альтернативний ефект. Емоційне самовираження є основою для хорошого психологічного здоров'я, а наявність сестер сприяє цьому в сім’ях,
– розповів професор Тоні Кассіді.

Він визначив, чому брати не такі мотиваційні, як сестри, з точки зору "родинної ролі": "Можливо, хлопці мають природну схильність не говорити про такі речі".

Зазначимо, що попередні дослідження вже доводили силу братів і сестер. Університет Брігем Янг в 2010 році провів дослідження, яке підтримало аналогічні дані. Однак, тоді досліджувалися 395 сімей з більш ніж однією дитиною, і було встановлено, що наявність сестри робить вас добрішою людиною.