У кризу через поширення коронавірусу багато людей намагається допомогти іншим.

Цікаво! Мама дозволила своїй 8-річній доньці обирати їй одяг: милі фото ідей від маленької стилістки

Так, 7-річний Кавано Белла вже зарекомендував себе як благодійник, пише Parents. Першокласник зі штату Меріленд провів останні два тижні, очолюючи громадський просвітницький рух під назвою "Любов більша, ніж COVID-19" (в оригіналі – Love > COVID-19).

Все почалося, коли він вклав свої заощадження в розмірі 600 доларів на пакунки для догляду та гарячого харчування для людей похилого віку, які особливо вразливі в цей складний час.


Кавано Белла / Фото Facebook / Cool & Dope

"Я хотів зробити ще більше, тому я написав у соціальні мережі та попросив пожертви", – пояснив він.

Наступним його кроком були пожертви на харчування для малозабезпечених учнів, які постраждали від нестачі громадського харчування. Потім Кавано влаштовував "комору" (так він називає акції, – Сім’я 24) для допомоги людям похилого віку та сім'ям, які її потребують.

"Я хочу допомогти якомога більшій кількості людей у ​​моїй громаді пережити цей страшний час", - відповів 7-річний хлопець.


Хлопчик допомагає літнім людям і дітям у складний час / Фото Facebook / Cool & Dope

Тепер він прагне зібрати 1 тисячу доларів, щоб забезпечити ще більше людей. Так, ці пакунки будуть розповсюджуватися лише за попередньою домовленістю і міститимуть засоби гігієни, засоби для чищення, продукти, що не швидко псуються, тощо.

Зазначимо, що до пандемії Кавано знали як активіста. Він заснував організацію Cool & Dope, яка має на меті викорінити знущання та самогубства молоді до 2030 року за допомогою політичних та соціальних дій. Після того, як з нього знущалися в школі і він задумувався про суїцид, першокласник надихнувся на такі дії та розповсюдження позитиву.