Напередодні церемонії Крістін Міллер разом з подругами зібрала дикі квіти для букета та декору весілля. Проте на ранок обличчя дівчини опухло і покрилося висипом через те, що рослини виявилися отруйними. Про це повідомило видання News.com.au.

Цікаво Відкручені лампочки та перекрита вода: який незвичний спосіб для примирення вигадав чоловік

У Крістін піднялася температура та стали з'являтися сильні напади нудоти. Тоді наречена ще й відчула, що починає втрачати зір. Дівчині складно було тримати очі відкритими, але також було боляче їх закривати. Крістін терміново відвезли в лікарню, де медики надали нареченій першу медичну допомогу.


Реакція нареченої на квіти / Скриншот з відео

Попри страшну алергічну реакцію, дівчину привезли на весілля, щоб воно таки відбулося. Після того, як закохані дали присяги вірності, Крістін знову відвезли в найближчу лікарню, де зробили кілька уколів.


Зібрані квіти на весілля / Скриншот з відео

Потім разом з чоловіком вони знову вирушили до гостей. Крістін провела весь вечір, намагаючись не привертати до себе уваги.

Читайте також Без позувань та придуманих сцен: фотографи показали щемливі кадри з весіль

Через тиждень, коли пухирці зникли, молоде подружжя влаштували весільну фотосесію, де Христина вже була такою, якою мріяла піди до вівтаря.

Дивіться відео: день весілля пари