Лайфхак Христини Уоттс з Вашингтона допомагає їй з легкістю переконати доньку припинити просити купувати нові іграшки під час Різдва.

Цікаво! У США лікарня віддає новонароджених дітей у різдвяних панчохах: милі фото

"Моя камера заповнена фотографіями іграшок, які моя дочка Емерсон хоче отримати на Різдво", – написала жінка у соцмережі, поділившись лайфхаком.


Емерсон випрошує маму купити їй цю іграшку

Так, коли її донька хоче отримати якусь нову річ в магазині, вона починає просити маму купити це. Проте жінка вигадала цікавий спосіб, як вона змогла це припинити.

Що це за лайфхак? Потрібно просто сфотографувати дитину з бажаною іграшкою. "Скажіть дитині, що ви зробите таке фото і відправите його Санті, щоб він знав, який подарунок дитина хоче", – розповіла Христина. Натомість ви можете надіслати цю світлину на будь-який номер (можна бабусі чи чоловіку, або іншим людям).

Дівчинка позує з іграшками, які хоче, щоб їй купив Санта: фото

Так, дитина заспокоїться і буде думати, що цей подарунок їй точно принесе Санта і з часом вона забуде про кожну річ, яку хотіла купити.

Такий геніальний трюк сподобався багатьом користувачам у соцмережі, де вони побачили цей пост. Вони почали ділитися цим лайфхаком з іншими батьками та вже скидають фото зі своїми дітьми, які тримають бажані іграшки.