Але зазначимо, що вона підійде тільки тим дітям, які вміють читати. Кейт Деніелсон розповіла про такі таблички на двері на своїй сторінці в фейсбуці та порекомендувала кожній мамі скористатися цією ідеєю.

Цікаво! Робота з дітьми: лайфхаки від батьків, що працюють вдома

Вона перетворила одну з дитячих кімнат у свій робочий кабінет. А спеціальна система знаків допомагає Кейт спокійно працювати з дому, не відволікаючи увагу на малечу.

Що це за система знаків? Мама склала список з п'ятьма різними кольорами, які позначають мамину зайнятість.

Так, до прикладу, зелений колір означає "заходьте, я рада вашій компанії", а червоний – "я на нараді, і якщо ви не стікаєте кров'ю і не почалася пожежа, не турбуйте мене". Прищіпка на папері вказує на відповідний колір, на який мають звертати увагу діти.


Система знаків мами до дітей / Фото Facebook / Kate.v.danielson

До того ж, жінка написала список популярних питань, які найчастіше ставлять діти, з вже готовими відповідями. Наприклад:

 1. – Чи можу я погратися на телефоні?
  – Ні.
 2. – Що на вечерю?
  – Я ще не знаю.
 3. – Допоможеш мені з домашнім завданням?
  – Запитай у тата.
 4. – Що ми будемо сьогодні робити?
  – Те ж саме, що ми робимо кожен день.


Відповіді на часті питання до мами / Фото Facebook / Kate.v.danielson

Чим займається Кейт Даніельсон? Жінка є засновницею та виконавчим директором Foster Progress –некомерційної організації, яка допомагає прийомним дітям отримати освіту.

"Ми підтримуємо наших студентів, гарантуючи, що вони в безпеці під час карантину. У наших студентів в коледжі часто немає сімей, до яких можна повернутися додому, тому ми працюємо над тим, щоб усі вони мали тимчасові умови проживання, а також купуємо їм продукти та предмети першої необхідності", – додала Кейт.