За словами Дейва, на створення таких особливих пакунків для сендвічів його надихнуло свято 1 вересня. 8 років тому старша донька художника вперше пішла у школу, тому татусь вигадав спосіб, як розвеселити дитину та показати їй цілодобову підтримку батьків. Перше, що спало на думку – це пакунок для бутербродів із малюнками з її улюблених мультфільмів, передає Bored Panda.

Дивіться також Донька Хлої Кардашян розсмішила мережу кумедною витівкою: відео змусило всіх згадати дитинство

Починав турботливий татко зі звичайних сердечок, якими прикрашав упаковку, та вирізаними з дитячих листівок персонажів Disney. Однак вже за кілька днів Дейв зрозумів, що значно простіше намалювати все, що хочеться. Озброївшись паперовими торбинками і фломастерами й олівцями, він взявся щодня створювати меми, які розвеселяли не тільки його доньку, але й вчителів у школі. Повпливало це і на популярність первістка серед однолітків, адже побачити, який малюнок цього разу вигадав її тато, хотіло чимало дітей.

Мультфільми на обідній пакунок! Упаковка до обіду моєї дочки швидко розкривалася і стала справжнім хітом у її класі,
– розповів Дейв.

Зрештою, чимало вчителів почали телефонувати чоловіку із проханням поділитись лайфхаками створення диво-пакунків. У ході однієї з бесід педагог навіть запропонував Дейву створити блог з цими курйозними малюнками. Не вагаючись, чоловік вигадав сторінку @sandwichbagdad, яка має шалену популярність в інстаграмі та вже стала своєрідним брендом.

Наразі Дейв – щасливий татусь трьох доньок. З початком навчального року він готовий щодня створювати по три упаковки для сендвічів для своїх дівчаток. А натхнення та ідеї знайти йому досить легко.

"Я надихаюся з багатьох місць: новин, моїх дітей, навіть коли я бігаю. Насправді це чудовий спосіб розслабитися після важкого дня. Я працюю фінансистом, тому малювання та меми – це суто хобі. І хоча мої діти щодня бачать свої пакунки, вони теж почали відточувати мистецтво жартувати з тата і часто роблять власні пропозиції для мішечків", – додав Дейв.