Видання Washington Post оприлюднило щемливу історію про зустріч двох сестер. Американки народились від різних матерів, проте від одного батька, якого позбавили батьківських прав, коли молодшій доньці Боро було всього 6 місяців. Все, що знали сестри одна про одну – імена, проте цього було замало, щоб відшукати рідну людину в штаті Небраска. Проте 27 червня довгоочікувана зустріч сестер відбулась, а об'єднав їх коронавірус.

Читайте також Як почати обирати правильних чоловіків: дієві поради

73-річна Доріс Кріппен після тривалого лікування від грипу зламала руку, впавши з ліжка від слабкості. Лише за добу після інциденту її врятував син, який приїхав навідати хвору маму. Він швидко доправив її в клініку, де в жінки діагностували Covid-19. Після місяця госпіталізації Доріс опинилась у реабілітаційному центрі й будинку для престарілих у Фремонті. Як з'ясувалось згодом, саме там понад 20 років працювала її молодша сестра Боро.

Працівниця переглядала медичні картки пацієнтів й побачила ім'я Доріс Кріппен. Знаючи, що пацієнтка погано чує, вона написала ім'я свого батька Вендалл Хаффман на дошці, а у відповідь почула: "Це мій тато". Сестри не стримували сліз, проте під час першої зустрічі довго сиділи мовчки від хвилювання.


Коронавірус об'єднав сестер після 50-річної розлуки / Фото Methodist Health System

73-річна Доріс зараз вважає зараження коронавірусом та ускладнення від хвороби "благом", адже саме недуга, яка ледь не забрала життя, об'єднала її з сестрою: "Я найщасливіша людина в світі. Я не можу повірити, що нарешті знайшла свою сестру".

Тепер жінки регулярно проводять час разом, обмінюючись історіями та компенсуючи втрачений час. Сестри вже планують спільну сімейну зустріч з іншими братами і сестрами, яких вони знайшли завдяки фейсбуку.