► Знайдіть спільне захоплення. Це прекрасно, якщо хлопець їздить на футбол, коли у дівчини заняття з малювання. Проте має бути хоч щось, що пара полюбляє робити разом. У важкі моменти, це маленьке хобі може зблизити. Про це розповіло видання Elle.

Цікаво Звички, які можуть зруйнувати стосунки: чого краще уникати

► Фокусуйтеся на хорошому. Цей трюк добре працює з тваринами та дітьми, а ось про дорослих часто забувають. Хвалити партнера, навіть через дрібниці, бачити тільки хороше – велика праця. Щасливі пари не помічають недоліків.


Фокус на хорошому / Фото Author Love

► Говоріть "люблю тебе" і "хорошого дня" щоранку. Звучить банально, проте це дуже важливо. Можливо, ці слова допоможуть коханому вистояти в пробці або впоратися і складним звітом.

► Довіряйте та прощайте. Звичайно, все залежить від масштабу трагедії. Але важливо пам'ятати, що зруйнувати набагато простіше, ніж побудувати. Кому потрібні ці образи?


Довіряйте / Фото Lifehack

► Лягайте спати разом. Погодьтеся, немає нічого миліше, ніж обійматися і розмовляти перед сном.

► Тримайтеся за руки. Привчіть себе, як випивати склянку води вранці. Результат не змусить довго чекати.

► Обіймайтеся щодня. Це ж так просто! У нашої шкіри є пам'ять на приємні й не дуже дотику. За статистикою, пари, які регулярно обіймаються, менше хворіють і міцно сплять.

До теми Любов буде жити вічно: 3 секрети стосунків від людей похилого віку

► Бажайте добраніч. Незалежно від ситуації. Також "закривайте" сварки перед сном. Адже ваша любов набагато сильніше всіх негараздів на світлі.