Люди на період карантину мають продовжувати соціальний зв’язок з друзями та близькими, зокрема і людьми похилого віку, пише Mind Body Green.

Цікаво! Як захистити старших членів сім’ї від коронавірусу та змусити залишатися вдома

Ось кілька ідей, які допоможуть дитині залишатися на зв’язку зі своїми бабусями та дідусями.

  • Зателефонуйте близькій людині і почуйте їхні історії

Попросіть своїх дітей зателефонувати до бабусь і дідусів та познайомитись з ними трохи ближче. Яким було їхнє життя, дорослішання, і чим воно відрізнялося від сьогоднішнього? Яка їх улюблена історія з дорослішання? Як бабуся і дідусь зустрілися?

Можна навіть запитати про веселі історії з дитинства мами чи тата. До того ж, ви можете записати ці історії на аудіо чи відео та зберегти їх для всієї родини.


Дідусь грається з внуком / Фото Unsplash

  • Збережіть їхні найкращі рецепти та запитайте поради під час приготування їжі

Запис спеціальних сімейних рецептів, якими бабуся дивувала всіх гостей, є одним із найулюбленіших дитячих проєктів. Порадьте дітям запитати в бабусі головні секрети та приготуйте це разом. Можете навіть спробувати передати шматочок страви близьким, якщо це можливо.

  • Складіть генеалогічне дерево

Багато чого з того, що ми хочемо знати про нашу сім’ю, залишається в пам’яті наших старших родичів. Зателефонуйте членам вашої родини і попросіть їх повідомити вам важливу інформацію, а потім складіть сімейне дерево для всіх.

До теми! Як убезпечити сім’ю та чи можна гуляти з дітьми: відповіді на питання батьків про коронавірус

  • Створіть власні листівки та відправте їх бабусям і дідусям

Якщо ваші діти шукають щось креативне, зробіть з ними красиві листівки для людей похилого віку. Це корисно та цікаво. Малеча може надіслати їх не лише рідним, а й до місцевого будинку престарілих. Це будує цінні життєві та соціальні навички.

  • Зробіть домашнє відео

Візуалізація дня допомагає дітям формувати критичні навички мислення у майбутньому. Запропонуйте їм написати сценарій і зняти фільм, щоб привітатися з родичами, які зараз не можуть відвідати вас.