Чому Раян Рейнольдс віддав 5 тисяч доларів за іграшку

Актор Раян Рейнольдс прочитав у газетах про пограбування 28-річної жительки Ванкувера Мари Соріано, повідомляє 24 канал. У дівчини поцупили рюкзак з телефоном, грошима, документами і плюшевим ведмедем. Однак саме іграшка була для неї надважливою.

Цікаво Тато вигадав чудовий спосіб змусити сина читати, але це викликало обурення в інших батьків

У ведмедику був вбудований аудіозапис з голосом мами Мари, яка померла від раку. Незадовго до смерті вона зробила запис для доньки, в якому розповіла, як сильно її любить, пишається та буде завжди поруч.

Розчулившись цією історією, Раян Рейнольдс оголосив у мережі винагороду в 5 тисяч доларів за повернення вкраденої речі. Підтримали таку ініціативу ведучий Джордж Стромболуполус і режисер Роусон Маршалл Тербер, які додали таку ж суму тому, хто знайде іграшку.


Раян Рейнольдс віддав 5 тисяч доларів за іграшку / Фото Twitter / @vancityreynolds

Результати допомоги Раяна Рейнольдса

Новина про чималу винагороду розбурхала канадський Ванкувер. Та пошуки дали результат: 29 липня іграшку повернули Марі Соріано. За її словами, зникли тільки окуляри, які прикрашали ведмедика.

Актор Раян Рейнольдс показав у твіттері фото дівчини з іграшкою, розчуливши всіх підписників свого блогу.

"Щаслива новина... Дякую кожному, хто проводив пошуки, і людині, яка вкрала ведмедя та зберегла його в первісному вигляді. Ванкувере, ти нереальний!" – з гумором написав Раян Рейнольдс.


Раян Рейнольдс допоміг дівчині повернути іграшку / Фото Twitter / @vancityreynolds