Увага художниці до деталей вражає, але для останньої весільної серії Оксана Пащенко додала додаткові емоцій, включивши образи батьків кожної принцеси до своїх малюнків. Всі ілюстрації дівчина публікує у своєму інстаграмі.

Цікаво 11 незвичайних фотографій з весілля, які точно запам’ятаються на все життя: ефектні світлини

І деяких батьків ви точно впізнаєте. Як, до прикладу, тата принцеси Белль – Моріса, чи татао Аріель – царя Тритона. Художниця також включала деяких батьків, яких ви ніколи не зустрічали на екрані, наприклад, маму Аріель.

Дивіться ці неймовірні творіння, які вас точно зачарують. Принцеси разом з батьками були б неймовірно красиві на своїх весіллях. І художниця побачила це так.

До того ж, Оксана Пащенко намалювала принцес вагітними, і ці світлини підкорили мережу.

Дивіться фото принцес з мультиків у вигляді сучасних наречених та вагітних жінок:


Додамо, що нещодавно компанія Disney подарувала дівчатам змогу відчути себе принцесою з культових казок. Спільно з Allure Bridal агентство Disney Weddings запустило лінійку весільних суконь за мотивами знаменитого вбрання принцес.

Наразі оприлюднили фото лише 4 весільних суконь, але загалом до колекції увійдуть 16 різних варіантів. Так, наречені зможуть приміряти одяг Жасмін, Арієль, Попелюшки, Білосніжки, Покахонтас, Рапунцель, Тіани й багатьох інших героїнь легендарних мультфільмів.

Дивіться фото, як виглядають весільні сукні принцес Діснея: