За даними Bored Panda, Роб Віттс працює в університеті. На дні народження він має особливу традицію зі своїм батьком: родичі обмінюються вітальними листівками, які колекціонують у своїх домівках. І на 42-ий день народження Роб отримав свій сюрприз, зроблений у підлітковому віці.

Дивіться також 28 років британець отримував у дарунок від батька віскі: колекція зробила його мільйонером

Тоді юнак ще вчився у школі та не мав багато коштів на подарунки. Озброївшись олівцями і карткою, Роб Віттс створив саркастичну листівку, пожартувавши з батькового віку.

Ей, усі! Йому 42! Звичайно… Але ми не будемо звертати на це увагу, правда? З 42-им днем народження, тату, – написав хлопець.

Та упродовж 28 років батько Роба Віттса чекав на момент реваншу. Він спеціально зберігав листівку, щоб малюнок і напис зберігався до 42-го дня народження сина. І ось цей день настав, і щасливий батько вручив сюрприз нащадка, виправивши тільки імена та додавши фразу: "Гадаю, якщо ви чекаєте так довго, то що посієте, те й пожнете".


Чоловік отримав жартівливу листівку, яку сам створив 28 років тому / Фото Twitter


Жартівлива листівка на день народження / Фото Twitter

За словами мами Роба Віттса, батько чоловіка не робив це навмисно. Однак працівник університету не вірить у цю версію та жартома придумав свій сценарій цієї сцени.

"Я одразу уявив образ тата, який заходить у банк і каже: "Я хотів би відкрити свій сейф, будь ласка". Менеджер: "Час прийшов, сер?" Тато: "Так. Пора". Працівники банку одягають святкові капелюхи, з’являються келихи шампанського і менеджер каже: "Добре зіграно, сер. Чудова гра", – з гумором поділився Роб Віттс.

Історія настільки сподобалась користувачам мережі, що тисячі людей вподобали і поширили допис чоловіка.