Відео мами Карлі Свіфт з реакцією хлопчика на подарунок стало найбільш зворушливим роликом дня для мільйонів користувачів фейсбуку.

Цікаво! Батьки подарували доньці банан: емоційна реакція дівчинки здивувала – відео

Дівчина поділилася відео, у якому Макс розпаковує подарунок. Спочатку на обличчі дитини помітне лише здивування. Але щойно він зрозумів, що став власником нового айфона, то був захоплений. А через хвилину хлопчик почав плакати від радощів.

Дивіться відео реакції злопчика, який отримав афйон

Разом із нареченим Деніелом мама купила дитині новий айфон і через реакцію хлопчика раділа більше, ніж сама дитина.

"У мене найкращий малюк у світі, він зробив моє Різдво. Можливо, я і не прокинулася поруч із ним у святковий ранок, але коли він прийшов додому — це коштувало того. Я завжди сумніваюся, чи гарна я мама, але це відео доводить, що я виховую своїх дітей правильно. Я дуже тебе люблю, Максе, і я щаслива, що у тебе був чудовий день", – написала вона у дописі.

Весело! Обміняти сестру на ельфа, а маму – на собаку: про що діти просили Санту у листах

Хоча харизма хлопчика підкорила багатьох, без критики все ж таки не обійшлося. У деяких користувачів соцмережі виникли питання до Карлі та її методів виховання.

Коментарі у соцмережі до допису дівчини:

  • "Ось чому сучасні діти такі розпещені! Не зрозумійте неправильно, але він занадто маленький, щоб дарувати йому такий телефон",
  • "Я згодна! Він занадто малий, а технології знищують молоде покоління, і це сумно! Усі різні, але я точно знаю, що моя донька отримає такий телефон лише тоді, коли він їй дійсно знадобиться".

Тому, щоб заспокоїти інших батьків, Карлі розповіла, що дитина користуватиметься телефоном переважно для ігор.