Якою була мета фотографа? Він хотів продемонструвати почуття цих людей та їхні заклики, якими вони хочуть поділитися зі всім світом, пише Popsugar.

Цікаво! Чоловік зворушливо подякував медикам, які врятували його дружину від коронавірусу: фото

"Я як любитель фотографії завжди любив знімати портрети, адже це процес, який дозволяє встановити зв'язок між фотографом, суб'єктом та глядачем", – сказав Стівен.

Чоловік додав, що відчуває себе вимушеним документувати поширення COVID-19 та людей на самоізоляції. Проєкт Стівен розпочав у середині березня і він вже отримав позитивну реакцію у своїх соціальних мережах.

"Я сподіваюся, що в цей час хаосу та невпевненості цей проєкт допоможе людям відчути себе більш пов'язаними, хоча ми всі зараз відокремлені один від одного. Якщо ми продовжуватимемо ізольовано спілкуватися з оточуючими людьми, то зможемо пережити це разом. Це буде непросто, але нам потрібно залишатися вдома в безпеці, щоб "скоро бути разом", – підсумував Стівен.

Дивіться промовисті фото сімей на самоізоляції:


Зазначимо, що Стівен завжди захищав себе, надягаючи маску та рукавички, а фото знімав на відстані, як мінімум, 12 футів (близько 3,5 метра).

"Герої фото або вітали мене біля дверей, поки я перебував на тротуарі або махали руками через вікно. Для фото ми обирали вікно, а вся справа займала кілька хвилин. Вікно – це те, через що ми дивимося на світ. Воно буквально обрамляє картину, як люди можуть дивитися на нас або ми на світ" – каже фотограф.