Раніше Трейсі під час перерви приходила до чоловіка на обід, проте постійно так робити вона не могла. Одного разу Кліффорд заявив, що їжа смачніша, якщо нею ділитися з коханою людиною. Про це повідомило видання Daily Mail.

Цікаво Леслі, час йти: в один день та час від COVID-19 померло закохане подружжя

"Незабаром після цього ввечері я готувала для нього сендвіч, відкусила шматочок і поклала в коробку. Повернувшись додому, він розповів, що хтось надкусив його обід. Я пояснила, що оскільки не могла приєднатися до нього, відкусила шматочок, щоб він знав, що я поруч", – пригадала Трейсі.

Кліффорду сподобалася ініціатива дружини й погодився, що так він буде їсти не один, а в компанії дружини. Відтоді Трейсі розпочала їх нову сімейну традицію. Жінка зазначила, що навіть у складний період їх стосунків, це допомогло зберегти сім’ю.

Єдина думка, яка приходить мені до голови, коли я готую йому обід і "відкушую від його сендвіча", – це те, як сильно я його люблю. Приблизно ті ж думки, які він вкладає в телефонний дзвінок посеред дня, коли говорить, що йому "просто потрібно почути мій голос",
– розповіла Трейсі.

Важливо Втратила пам'ять та двічі вийшла заміж: зворушлива історія закоханих – фото, відео

"Ми, напевно, десятки разів в день говоримо, що любимо одне одного. І ми не стараємося з останніх сил, для нас це так само природно, як чистити зуби. Я дякую Богові, що він звів нас разом майже 41 рік тому, дав нам терпіння, щоб бачити хороше і навчив говорити про це замість того, щоб здаватися у важкі часи", – додала Трейсі.