Ще у молодому віці Джоан Макдональд важила понад 90 кілограмів. Пенсіонерка зізналась, що вела малорухомий спосіб життя та не ретельно стежила за своїм харчуванням. Однак у 74 роки вона досягла того, що не могла десятки років раніше. І фото, які Джоан опублікувала в інстаграмі, просто вражають!

Це так мило Пара пенсіонерів стала зірками мережі завдяки неймовірно стильним вбранням: фото

У 2017 році донька-тренер записала жінку на перші заняття у спортивному залі і пенсіонерці вони сподобались. За цей час вона зробила атлетичну фігуру, має сталеві біцепси і сильні плечі. Та і почувається тепер Джоан значно здоровіше.

Наразі Джоан Макдональд є ще й блогером. Вона активно веде свою сторінку в інстаграмі, де за тренуваннями і життям пенсіонерки стежать понад 900 тисяч людей. У мережі жінка неодноразово розповідала, що почала займатись спортом, щоб позбутись зайвих кілограмів. Але з часом вона вже не могла увити свої будні без спортивного залу. Для всіх, хто соромиться починати тренування, Джоан дає особливу пораду.

"Моя вам порада: як тільки ви почнете, просто продовжуйте займатися. Вся справа в невеликих щоденних успіхах. Моя дочка роками намагалася переконати мене перестати робити перекуси і дотримуватися правильного режиму харчування, але мені здавалося, що я занадто слабка, щоб виробити ці звички. Останньою краплею було те, що моя власна мати захворіла і померла, а лікар збільшив мені дозу серцевих ліків. Тоді моя дочка в останній раз попросила мене приєднатися до її групи схуднення, і я погодилася", – розповіла Джоан.

Щоб мотивувати інших, блогерка без сумнівів ділиться фото до і після схуднення.

Окрім цього, Джоан відкрила свій секрет схуднення. Щоб втратити зайві кілограми, за словами пенсіонерки, потрібно:

  • їжте 5 разів на день з порцією білка 20-30 грамів на кожен прийом їжі
  • тренуйтеся в тренажерному залі з великими вагами 5 разів на тиждень
  • робіть кардіо вправи як потрібно
  • спіть 8 годин
  • випивайте 3 літри води щодня
  • медитуйте
  • робіть розтяжки
  • хваліть себе за будь-яке досягнення