Видання Yahoo зібрало ідеї веселих розіграшів, які точно здивують вашу малечу.

До теми! День сміху або День дурня: історія свята

  • Заморожений сніданок

Насипте в миску пластівців та налийте молока, а потім заморозьте через ніч. Коли ваші голодні діти спробують посмакувати, то отримають сюрприз.


Заморожена їжа / Фото Yahoo

А хтось хоче соку? Точно хочуть! Тільки замість нього діти можуть посмакувати фруктовим желе.

  • Оживіть предмети навколо

Насправді все дуже легко – приклейте пластмасові очі на предмети поблизу. Діти будуть дуже здивовані, коли побачать, як на них дивиться яблуко.


Приклейте предметам очі / Фото Yahoo

  • Зробіть смачну зубну пасту

Здивуйте своїх дітей в цей невеликою кількістю зубної пасти. Подайте зубну щітку, але замість звичайної пасти виберіть що-небудь біле, кремове і солодке, до прикладу, вершковий сир або ванільну глазур.

  • Жук у напої

Цей жарт старий як світ, але досі дієвий. Варто лише заморозити в кубиках льоду пластикових жучків та додати їх до напою. Чим гарячіша вода, тим прозорішим буде кубик льоду.


Іграшковий жук у склянці / Фото Yahoo

  • Кольорова вода з крану

Нанесіть харчовий барвник на внутрішню частину крана, тоді з нього тектиме кольорова вода. Краще віддавати перевагу не червоним кольором, а більш веселим – жовтий, зелений тощо.


Кольорова вода з крану / Фото Yahoo

Щось подібне можна провернути і з продуктами. Наприклад, додати кілька крапель харчового барвника у молоко. Коли дитина захоче налити його у чашку – отримає кольоровий напій!

  • Витівка з подушкою

Коли всі вже подумали, що квітневий день розваг закінчився – час для вечірнього жарту. Зніміть із подушки наволочки, натомість заповніть їх кількома частково надутими повітряними кульками.