Чоловік одружився з мачухою Бріанни через кілька років після того, як вона втратила батька, якого вважала найкращим чоловіком.

цікаво! "Я буду твоїм другом": хлопчик прийшов до школи у футболці з доброзичливим написом

"Він був артистичним, веселим, люблячим і добрим. Він був моїм найкращим другом. Він довго і наполегливо боровся проти залежності і депресії. Проте у листопаді 2009 року мій батько покінчив життя самогубством. Ми були абсолютно в шоці. Це був найважчий день у моєму житті. Мені було 13 років", – розповіла дівчина.

Коли в 2012 році Тім одружився з мачухою Бріанни Ніколь, він взяв на себе роль батька, допомагаючи виховувати доньку та її сестру, підтримуючи дівчаток у всі часи життя. І коли її хлопець зробив пропозицію Бріянні, вона не могла придумати кращої людини, яка б відвела її до вівтаря, ніж Тіма. Цим проханням вона здивувала йому на День Святого Валентина.

Проте його реакція була настільки щирою та емоційною, що Бріанна не могла не опублікувати його на своїй сторінці в соцмережі. Відео настільки сподобалося користувачам твіттеру, що одразу стало вірусним.

"Мій вітчим увійшов у життя, коли мені було 15, і без жодних вагань взяв мене і мою сестру під своє крило і виховував нас так, ніби ми його власні діти. Сьогодні я попросила його провести мене до вівтаря. Я не могла уявити, щоб хтось так зреагував на це! З Днем батька, Тіме!", – написала дівчина в дописі.

Через рік дівчина відіграла весілля і Тім повів її до вівтаря у ролі тата. На фото вони щасливі, а Бріанна написала, що повинна була поділитися цим моментом після публікації відео у 2018 році.