Так, китаянка Сяоцзін зробила своєму хлопцеві Сяоке незвичайний сюрприз, передає місцеве видання UDN.

Цікаво! Дівчина, залишившись без нареченого перед весіллям, вийшла заміж за саму себе: фото

24-річна дівчина, напевно, втомилася чекати, коли коханий захоче зробити їй пропозицію, тому взяла ситуацію в свої руки. Вона розробила план, який спрацював на відмінно.

Як дівчина зробила пропозицію? Коли пара прийшла на виставку, Сяоцзін відволікла хлопця, попросивши його купити сувеніри. Натомість дівчина поки переодяглася у весільну сукню, а потім попросила працівників музею покликати її коханого.

Увійшовши до прикрашеного повітряними кульками приміщення, юнак здивувався і не відразу зрозумів, що відбувається. Однак, коли дівчина вийшла до коханого в сукні і з букетом квітів, до нього дійшло усвідомлення.


Дівчина перша зробила пропозицію

Китаянка запропонувала юнакові одружитися з нею, а потім подарувала йому ключі від нового авто BMW і документи на квартиру. Після такого сюрпризу Сяоке відповів їй згодою.

Китаянка згодом пояснила журналістам мотиви свого вчинку: "Зазвичай він піклується про мене і жертвує собою. Я завжди хотіла зробити що-небудь для нього". Наречена зізналася, що розповіла про свою ідею батькам, а ті її підтримали і виділили кошти на придбання машини та квартири.