Майбутня наречена Шармін Брукс нарешті обрала свою омріяну весільну сукню, адже йшла до такої фігури цілих 18 років. Жінка розповіла, що проблеми із зайвою вагою почалися ще у підлітковому віці. Після довгих років життя на дієтах, 36-річна дружина і мати зізнається, що почувається впевнено, як ніколи, передає UkrMedia.

Важливо! Виявили нову причину переїдання

У 17 років Шармін познайомилася з 26-річним покрівельником Дарреном. Вони почали зустрічатися парою, а вже за рік дівчина завагітніла. У травні 2002 року вона народила сина Натана і відразу ж почала набирати зайву вагу.

За півтора місяці після появи сина, Даррен запропонував Шармін одружитися, тому дівчина і замислилася про схуднення та почала активно скидати вагу. Проте згодом з'ясувалося, що вона вагітна другою дитиною. Вагітність проходила досить складно, але вже після пологів жінка знову сіла на дієту.

Подружжя з дітьми
Подружжя з дітьми

Через певний час у сім'ї виникли проблеми, а Шармін впала у справжню депресію і почала їсти ще більше. Зайві кілограми призвели до того, що жінка не могла стояти довше, ніж 10 хвилин через сильний тиск на ноги.

Все змінилося після сімейного відпочинку у Пулі – у 2014 році жінка побачила сімейну фотографію і жахнулася через свою вагу. Саме тоді Шармін присягнулася схуднути, тому вживала замість їжі поживні коктейлі. А вже позбувшись зайвої ваги, жінка сама зробила пропозицію Даррену, з яким провела разом чудових 17 років.