Так, фотограф з Британії Ніколь Перкінс поділилася зі світом своєю дивовижною рекламною кампанією, де у фотосесії взяли участь діти, які страждають синдромом Дауна, передає Bored Panda.

Важливо! Синдром Дауна – не вирок: успішні моделі, викладачі, актори

"Я створила проєкт "Вниз з Діснеєм" і він викликав велику зацікавленість у всьому світі. Сподіваюся, що це допоможе батькам таких дітей", – сказала Перкінс.


Діти з синдромом Дауна у рекламній кампанії

Фотографиня хотіла привернути увагу до дітей з синдромом Дауна, а також показати, що красу можна знайти скрізь. ЇЇ також приємно вразила реакція людей на її проєкт. "Реакція була дивовижною. Я ніколи не уявляла, що буду такою популярною, мої фотографії стали вірусними", – додала Ніколь.

Що таке синдром Дауна? Це патологія генів людини, яка змінює моторику, фізичний вигляд і здоров’я людини, може впливати на розумові здібності. Всього одна додаткова 21 хромосома робить цих людей дещо іншими, але аж ніяк не гіршими.

Причини патології досі невідомі. Синдром Дауна притаманний людям у всіх регіонах світу усіх рас. Кожне 700 немовля у світі народжується з синдромом Дауна.

Нижче перегляньте фото з рекламної компанії, для якої знялися діти з синдромом Дауна.

Ніколь Перкінс радить іншим фотографам публічно показувати свої роботи або робити проєкти, які виходять за рамки.