Попри зміну планів, школярі продовжили насолоджуватися подорожжю, робити уроки та прокачувати свої навички адаптації, пише видання Stripes.

Цікаво! 5-річного хлопчика спіймали за кермом авто, коли він їхав купувати собі машину за три долари

Коли світ охопила епідемія COVID-19, 25 школярів з Нідерландів, які вирушили в освітній круїз на яхті, залишилися у Карибському морі. За первинним планом дій, діти повинні були досягти Куби, сісти там на літак і полетіти додому. Але не всі пішло за планом.

Чому підлітки відправилися в освітній круїз? Експедиція на яхті Wylde Swan була створена для дітей, аби вони накопичили достатньо знань, щоб керувати судном самостійно.

Підлітки з Голландії в океані
Підлітки вчилися виживати в морських умовах / Фото Stripes

Зазначимо, що у подорожі підлітків супроводжували лише троє вчителів, які стежили за навчанням дітей, і 12 членів екіпажу.

Проте через карантин підлітки не могли літаком повернутися додому після круїзу через запобіжні заходи проти коронавірусу. Тому вони повинні були екстрено змінити маршрут. Таке рішення прийняв директор компанії Крістоф Мейер, порадившись зі своїм штабом.

Читайте також! Підліток навчив свою бабусю популярному танцю в TikTok: миле відео

Як на таку новину відреагували батьки? За словами Мейєра, батьки школярів на цю новину відреагували з полегшенням, бо дізналися, що діти все таки повернуться додому. До того ж, на яхті не було заражених COVID-19.

Тим часом самі діти зовсім не втрачають бойовий дух. Вони спочатку називали себе "Піратами Карибського моря", а тепер найменування їх команди – "Воїни океану".

Підлітки на яхті
Нідерландські підлітки на яхті / Фото Stripes

Що чекало на школярів в океані? Підлітки зустрічали небезпеки на дорозі. До прикладу, судно робило зупинку на Азорських островах, щоб поповнити запаси продуктів, пропливаючи біля Бермудського трикутника. Але, на щастя, все обійшлося і ніхто не зник.

"Цим дітям довелося звикати до величезних змін. Вони вирушили з Нідерландів у Карибське море, щоб зайнятися вітрильним спортом. Це вже незвично, а потім їм ще й довелося міняти усю програму і перетинати океан. Вони найбільш адаптовані діти 2020 року", – сказав Мейєр.

Підлітки щасливі, що повернулися додому
Підлітки щасливі, що повернулися додому /Фото Stripes