Американська телевізійна персона, підприємець, телевізійний продюсер, а також учасниця реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян" Кріс Дженнер за свої 64 роки може похизуватися багатьма досягненнями.

Читайте також: Кендалл Дженнер – 24! Цікаві факти про супермодель, які вас здивують

За національністю Кріс – ірландка, яка обдарована чудовими організаторськими здібностями і красивою зовнішністю. Завдяки підтримці свого першого чоловіка популярного адвоката Роберта Кардашяна, вона відкрила мережу магазинів одягу Dash. Тоді це був успішний сімейний бізнес.


Кріс Дженнер з першою дочкою Кортні Кардашян / GettyImages

Відомо, що Кріс Дженнер ніколи не ставила сім'ю на другий план, поєднуючи роботу та особисте. Саме вона відповідальна за появу на світ реаліті-шоу "Сімейство Кардашян", у якому за 10 років існування привчила всіх членів своєї сім'ї до життя напоказ.


Хлої Кардашян, Кендалл, Кріс Дженнер і Кім / GettyImages

У першому шлюбі народила трьох дочок і сина: Кортні, Кім, Хлої і Роба, а після розлучилася з чоловіком, зрадивши йому з колишнім футболістом Тодом Уотерманом.

У 1991 році Кріс вдруге вийшла заміж. Її обранцем став Брюс Дженнер, який після розлучення у 2013 році змінив стать і ім'я на Кейтлін. Від Брюса зірка народила двох дочок – Кендалл і Кайлі.


Кріс Дженнер, Кендалл, Кайлі і Кім Кардашян / GettyImages