Такі пари перетворюються радше на сусідів по дому чи просто родичів, передає видання Yourtango.

Важливо! 8 несуттєвих проблем у відносинах, які можуть зруйнувати ваш шлюб

Причини, чому люди залишаються в нещасливому шлюбі

  • Ви боїтеся все втратити

Якщо ви залишаєтеся одруженими через те, що у вас занадто багато "нажито" разом і ви боїтеся все втратити.

Окрім того, деякі люди вважають, що вони вже не зможуть знайти собі пару, тому тримаються за партнера і не хочуть розлучатися, навіть якщо шлюб не приносить їм щастя.

  • Ви відтягуєте розлучення

Ви сподіваєтеся, що збережете шлюб, якщо відтягуватимете розлучення? Так, ви можете зробити все можливе, щоб врятувати стосунки, але якщо нічого не виходить, то краще розлучитися.

  • Ви переживаєте, як розлучення вплине на дітей

За словами психологів, виховування малечі в нещасливому шлюбі негативніше впливатиме на ваших дітей, ніж розлучення.

Краще дізнайтеся, як розлучення впливає на дітей та чи можна зробити це без стресу. Запитайте інших людей про їхній досвід, поговоріть з усіма батьками-одинаками.

Після цього перегляньте свої причини, щоб залишитися у своєму нещасному шлюбі. Якщо ви переконані, що варто зберегти стосунки в інтересах вас і ваших дітей, то зробіть усе можливе, щоб ваш шлюб став кращим.

Читайте також! Психологи назвали найчастіші причини сварок у молодят

  • Ви не можете дозволити собі жити самостійно

Перше, що вам потрібно зробити – це зрозуміти, що потрібно, щоб ви могли жити окремо. Як тільки ви зрозумієте, що вам знадоблятья гроші, то запитайте себе, як ви можете заробити або отримати їх. Ви можете знайти собі роботу і кинути нещасливий шлюб.

  • Ви переживаєте, чи будете бачитися з дітьми

Батьківські плани та угоди допомагають розлучитися з парами і вирішити, як продовжувати контактувати зі своїми дітьми. Якщо у вас є неповнолітні діти, ваш адвокат повинен допомогти вам скласти план виховання.

Зрозумійте, що у житті ваших дітей будуть особливі випадки, які вони хочуть відвідувати з обома батькам; тому будуйте працездатні стосунки зі своїм колишніми партнерами.